Hakkımızda


PEÇENEK DÖNER

Hakkımızda

Anadolu'nun bereketli ovalarında beslenen hayvanlardan, özenle elde edilen döneri, 40 yılı aşkın tecrübemiz ile harmanlıyoruz.

Hijyenik ve doğal yöntemlerle hazırladığımız döner ve pide çeşitleri ile sizlere her zaman daha doğal, daha lezzetli ve daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Hijyenik ve doğal yöntemlerle hazırladığımız döner ve pide çeşitleri ile sizlere her zaman daha doğal, daha lezzetli ve daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Yemek kültürümüzün en güzel örneklerinden olan eşsiz lezzetlerin hijyen ve kaliteden ödün vermeden ismine layık bir şekilde sunumu bizler için son derece önemlidir. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalar 2019 yılında “Yılın Döner Markası” olarak taçlandı. Uzun yıllara dayanan ustalığını her gün aynı lezzetle sizlere sunmaya devam eden Peçenek Dönerde lezzetin tadını çıkarın.


LEZZET SIRRIMIZ

Lezzet sırrımız aslında oldukça basit; Kalite... itina... hijyen...

Sizlere mükemmeli sunabilmek adına en başta etlerimizi Kızılcahamam'da yazın merada yetiştirilen, kışın ise fiğ samanı, arpa ve yonca ile beslenen süt danalarının arka but kısmını özel terbiye ile marine ederek hazırlıyoruz

Etlerimizin işleme-dinlendirme gibi hazırlık aşamalarını hijyen kurallarına ve saklama koşullarına son derece uygun tesisimizde titizlikle gerçekleştiriyoruz..

Nihayet tecrübeli ustalarımızın maharetli elleriyle hazırladığı dönerimizi pişirilme sonrası servise hazır hale getiriyor, yanında sezona göre mevsim salatası veya çoban salatası, sumaklı soğan ile birlikte servis ediyoruz.

Döner öncesi güzel bir başlangıç için enfes bir lezzet olan tereyağlı süzme mercimek çorbamız, dönerin yanında herkesçe vazgeçilmez ikili olarak bilinen yağı alınmamış köy yoğurdundan hazırladığımız nostaljik lezzet bol köpüklü ayranımız...

Farklı bir lezzet olarak hemen herkesçe kabul gören ve sıcak sıcak sevilen çıtır patatesimiz...

Doğal tereyağı ile hazırlanan ve odun ateşinde pişen ve Çorum Oğuzlar’ın doğal cevizi ile tamamlanan efsane lezzet kadayıf tatlımız... Öte yandan dönerimiz gibi yine hünerli ustalarımızca hazırlanan Kuşbaşılı, kıymalı, karışık, kaşarlı ve sucuklu pidelerimiz... Sıradanlığın ötesine geçerek özenle hazırlayıp sunduğumuz her bir ürünümüz müşterilerimizden aldığı takdir ve beğeniyle bizlerin övünç kaynağıdır.

PEÇENEK TEK SEÇENEK!


YOL TARİFİ AL