Gizlilik Politikası

 

Güvenlik ve Gizlilik Politikası

Sitemizde kredi kartı işlemleriniz için haberleşme sırasında her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde güvenle kullanılan niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin “http..” biçiminde değil “https..” biçiminde oluşundan anlayabilirsiniz. Bu nitelikte bir sayfaya eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işaretinin de yer aldığını görürsünüz.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankalara aktarıldığı aşamada sağlanan güvenlik, bankaların sunduğu maksimum güvenlik önlemleri ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda ki bileşenlerinin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi, kurum veya kuruluş bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası, kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu size bildirmektedir. Kredi kartı bilgileriniz e-posta veya benzeri hiçbir yöntem ile aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine bizim tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Toplanan Bilgiler

Sitemiz tarafından üyelerimizin sadece iletişim bilgileri kaydedilmektedir. Bu bilgiler: İsim, soy isim, E-posta adresi, adres, telefon, vergi dairesi ve numarası ve TC kimlik numarasıdır. Bu bilgiler satın aldığınız ürünlerin ve hazırladığımız e-bültenlerin size ulaştırılması haricinde başka bir amaç için kullanılmamaktadır. Gerçek olmayan bilgiler ile açılan üyelikler ise veri tabanımızdan silinmektedir.

YOL TARİFİ AL